The Good Doctor
powrót do forum 6 sezonu

Jednak, jak to zwykle bywa, coś co chodzi świetnie, kiedyś musi się popsuć. I tak właśnie, coraz większymi kroczkami wkroczyliśmy z genialnego sezonu 1ego do sezonu 6tego
Będącego niczym innym jak całym ściekiem wszelkich możliwych ideologii i poprawności. Od ciało-pozytywnych piękności w rozmiarze 5XL, poprzez wiecznie pokrzywdzonych czarnych, niezależna feministki, które mają problem z określeniem czego właściwie chcą w życiu, wrażliwych i kochających się do porzygu homoseksualistów (kłócą się tylko heterycy przecież, bo miłość homo jest czysta, piękna i nieskalana) do totalnych bambinistów i odklejeńców - lekarza, który ma problem z ratowaniem ludzkiego życia, bo części zamienne mają być od biednej i słodkiej świnki. Wisienką na torcie jest pochwała seksualności i inicjacji seksualnej wśród trzynastolatków. Jestem na 15tym odcinku, więc nie wiem, co się jeszcze wydarzy i czy na tym się skończy ten festiwal ideologicznego spierdzielenia.
Tak czy inaczej moja ocena dotycząca sezonu szóstego spada drastycznie w górę z 9 oczek w sezonie pierwszym do 4 w szóstym.
Nie tędy droga, nie tędy....

ocenił(a) serial na 9
TakaSeJa

"spada drastycznie w górę " - można się śmiać... Chyba styki przepaliło od nadmiaru tej słodkości

ocenił(a) serial na 5
TakaSeJa

u mnie spadek z 7 do 5 nastąpił już w 4tym sezonie... Do House'a z pierwszych 4 sezonów się nie umywa

ocenił(a) serial na 4
TakaSeJa

Ja już wymiękłam w 9 odc czwartego sezonu

ocenił(a) serial na 8
TakaSeJa

Mnie totalnie rozwalił absurdalny wątek, gdzie dwóch samców 10/10 walczy o względy rezydentki Jordan, która swoją aparycją w normalnym życiu raczej nie przyciągnęłaby uwagi obu panów. W drugą stronę taki motyw na pewno nigdy by się nie pojawił w serialu. W sensie dwóch grubasków niskiego wzrostu rywalizujących o względy bogini 10/10, która odwzajemnia ich zaloty ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones