PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=116364}

Ścigany

The Fugitive
7,8 126
ocen
7,8 10 1 126
Ścigany
powrót do forum serialu Ścigany

Przecież kiedyś za tym serialem szalało "pół_PRL". Rodziny, sąsiedzi schodzili się do siebie, żeby razem obejrzeć kolejny odcinek. Ja już tego nie pamiętam, ale sam serial po części tak. Takie epizodziki:
-ściagany trafia na wybrzeże, gdzie wyjątkowo częśto dochodzi do ataków rekinów, chyba nawet kogos uratował;
-ścigany wplątuje się w sytuację w której kilku bandytów przetrzymuje piękną (byłem dzieckiem, ale aktorka niesamowicie mi sie podobała) dziewczynę, ścigany chyba też udaje bandytę, ale chce dziewczynie pomóc.

Apel do jakiejś telewizji: powtórzcie ten serial.

użytkownik usunięty
ProF_A_N_

Ja też to oglądałam jako dzieciak, ale naprawdę nic już nie pamiętam, poza tym że siedziałam wieczorami z Dziadkiem i że serial leciał na 'dwójce' :) A, i że poszukiwany przez głównego bohatera morderca miał rękę w gipsie :)
Mogliby powtórzyć, racja, racja! Jest szansa, ostatnio powtarzają stare seriale. Idą stopniowo wstecz, najpierw dali "Detektywa w sutannie" i "Gliniarza i prokuratora", potem "Moonlighting" - na razie są przy latach 80, więc jeszcze tak ze dwa lata i będzie :D

ocenił(a) serial na 7
ProF_A_N_

To nie w PRL lecz gdzies 1993 rok na tvp3

giovanni50

Owszem, emitowany był także w latach 90., ale popularność w Polsce zyskał już w 60. ;)

ocenił(a) serial na 7
anthoineeh

W latach 90 nie pokazano wszystkich odcinków-Ostatni sezon jest w wersji kolorowej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones