Andreas Katsulas

Andrew Constantine Katsulas

7,0
856 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Andreas Katsulas

Wg mnie najlepiej odegrana postać we wszystkich filmach i serialach SF, obok Petera Jurasika jako Londo Mollariego, zresztą też z Babylon 5.

Aż dziw bierze, że nikt do tej pory nie zauważył tego aktora. Ale każdy szanujący się fan Babylon 5 zna go doskonale.

Ackbar

Zgadzam się, to była najlepsza postać (albo równa Jurasikowi) serialu B5.

zombiecamel

Żadna inna postać w jakimkolwiek serialu jaki widziałem /a widziałem wiele/ nie została rozpisana w tak przemyślany sposób - zaś jego linie dialogowe to po prostu mistrzostwo świata.
Andreas zaś zafundował nam prawdziwy show; nigdy nie zapomnę jak bardzo ciepły w odbiorze był jego G'Kar, pomimo iż na początku prezentował się nam jako zły, zimny, bardzo wyrachowany... tylko aktor z niesamowitym talentem był w stanie tak przeprowadzić swoją postać przez cały serial.

ste

Bo B5 to jedyny tak naprawdę serial w którym zapominasz że to aktorzy i widzisz postacie. Każda z postaci w tym serialu to rzeczywista osoba a nie odgrywający aktor...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones