PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34954}

Critters 2

Critters 2: The Main Course
6,1 7 003
oceny
6,1 10 1 7003
Critters 2
powrót do forum filmu Critters 2

Ach Critters... ;]

ocenił(a) film na 9

Ja daje temu filmowi 10/10 ze względu na to jaką tradycją daże ten tytuł ;) Mianowicie w wieku 7 - 10 lat oglądałem ten film mnóstwo razy, już spamiętać nie mogę ile ;P tym bardziej, że było to już niemały czas temu. W z wielu filmów, które wówczas miałem (mój ojciec miał wyporzyczalnie kaset), ten wbił mi się wyjątkowo głęboko w podświadomość i do dziś wspominam go najbardziej... Polecam!

Kuros

Młodym raczej się nie spodoba. Co innego jakby to oglądali na początku lat 90 (ja oglądałem go pierwszy raz jak miałem 5-6 lat). Piękne wspomnienia xD Pamiętam, że każdy chciał mieć w domu Crita :P

ocenił(a) film na 8
Gh0st

hehe tez film ogladalem pierwszy raz jak mialem jakies 5-6 lat i pamietam ze tego nawet sie balem bardziej jak tych wszystkich koszmarów z ulicy wiązów czy laleczek chucky ;) Nie ma co klasyka jesli chodzi o horror komediowy ;) PZDR

Gh0st

Chyba żartujesz...Ja obejrzałem ten film jak miałem 7-8 lat i robiłem pompki na suficie ze strachu. Nikt inny ,no może poza laleczką Chucky,tak mnie nie przeraził. Dziwi mnie to dziś bo ten film to raczej taki komedio-horror ale pamietam ze wymiękłem przy scenie jak odgryzali kawałek stopy temu staruszkowi co znalazł jaja. W życiu nie chciałbym mieć takiego w domu, co to w ogóle za pomysl :D

dicnar

A ja pamiętam, że chcieliśmy mieć Crita. Oczywiście nie zaraz po obejrzeniu filmu, bo wtedy każdy się bał :). Jak człowiek ochłonął, jak sobie pogadał, to wtedy wymażył sobie żeby takie coś mieć :)

ocenił(a) film na 8
Gh0st

Kurde mnie przerazala scena jak zlepione Crity przetoczyly sie po jakims gosciu i sam szkielet sie ruszal. Kiedys nie chcialem Crita, ale traz juz chce! ;]

Kunio_2

Ciekawe, bo mnie ta scena też musiała nieźle porazić skoro tylko ją pamiętam ze wszystkich Crittersów. Musiał to być niezły hicior grozy tamtych lat, jeśli Ty też najlepiej to pamietasz. Obejrze sobie serię dla przypomnienia.

ocenił(a) film na 5
Kuros

Mieć Kryta w domu? Ja też oglądałem ten film jak miałem 6 czy 7 lat, ale nie chciałem mieć wtedy takiego stworka w domu. Już bardziej tego pilota, co przywoływał łowców Krytów z kosmosu. A tak swoją drogą - piękny film. Dzisiaj każdy stwierdzi, że to tandeta, ale swojego czasu - przy boomie na video - te filmy oglądało się z wypiekami na twarzy. :)

ocenił(a) film na 10
Dryden

hehe dokładnie, ja tak często brałem ten film z wypożyczalni że koleś w pewnym momencie za darmo mi go dawał xD

ocenił(a) film na 7
homer700

http://www.youtube.com/watch?v=UTI3JKhxLRE&feature=channel_page

Zobaczcie koniecznie ten film promujący Crytów jako króla potworów:) Film miał pokazać te stworzenia od najpodlejszej i krwiożerczej natury - jak wam się podoba?

Kuros

ha! my jako szczeniaki licytowaliśmy się kto jest groźniejszy: Crittersi czy Gremliny :D
oczywiście wygrały Krity :))

Dead_Joe

Jak byliśmy mali to tego typu filmy mocno zapadały w naszą psychikę. Tym bardziej ,że dziecko nie wszystko potrafi zrozumieć. Szczerze mówiąc nie powinniśmy byli ich oglądać będąc dziećmi ale widać mieliśmy łaskawych rodziców:p Pamiętam jak po obejrzeniu chyba "Dearest Dolly" lub "Demonicznych Zabawek" miałem sen ,że próbują mnie zamordować misie które miałem w pokoju (a było ich sporo). Wtedy było to dla mnie straszne- przez długi czas bałem się spać w swoim pokoju. Ale dzisiaj , mogę to przynajmniej wspomnieć z uśmiechem na twarzy :)

ocenił(a) film na 8
Kuros

Bitch, please - ja do dziś się boję critt'ów:P

Kuros

mi to się zdażyło oglądać w wieku 4-5 lol że moi rodzice mnie nie upilnowali. Normalnie potem koszmary przez to miałem xD hehe

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones