PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1233}

Ścigany

The Fugitive
7,6 130 578
ocen
7,6 10 1 130578
7,5 21
ocen krytyków
Ścigany
powrót do forum filmu Ścigany

I znowu z radością. To się nazywa kino.

ocenił(a) film na 6
Ivan_The_Maskarator

Kino czysto rozrywkowe. I dobrze, takie filmy też mogę od czasu do czasu obejrzeć:)

Ivan_The_Maskarator

Niedługo znowu będziesz miał okazje obejrzeć :)

ocenił(a) film na 8
Avenalle

Ja właśnie wczoraj nie mogłem się powstrzymać:-) ale pierwszy raz zauważyłem tych Polaków...

edziuniek

i znowu Polacy pokazani w złym świetle ;p

ocenił(a) film na 8
Avenalle

Przynajmniej lektor mógł trochę odsapnąć :-) ale mówili dobrze po polsku, trzeba przyzanać....

ocenił(a) film na 10
edziuniek

I ten ich akcent - pełen naturalizm

ocenił(a) film na 10
Ivan_The_Maskarator

ja rowniez, rozumiem ze dla wielu to tylko dobry film ale ja go uwielbiam i dla mnie to jest top1, dzisiaj znowu sobie go powtorzylem

ocenił(a) film na 8
ws96

A możecie mi powiedzieć czemu zona powiedziała przez telefon ze to Richard próbuje ją zabić? Bo to się nie wyjaśniło

ocenił(a) film na 9
karolcia_95

Moim zdaniem ona po prostu po tym ciosie w głowę już nie wiedziała co się dzieje i tylko wzywała imię męza Richard, jak wołanie o pomoc. Miała uszkodzony mózg po ciosach. Tak to sobie tłumacze, aczkolwiek fakt, że ten moment filmu może sie wydawac lekko naciągany.

ocenił(a) film na 8
Ivan_The_Maskarator

to zawsze jakieś wytłumaczenie. Dzięki ;)

ocenił(a) film na 7
karolcia_95

To jest niedoskonałość języka angielskiego.
Po polsku brzmiałoby to tak:
* Richard - on chce mnie zabić
albo tak:
* Richardzie, on chce mnie zabić.

Dlatego warto przestrzegać reguł gramatycznych języka polskiego i używać wołacza, bo można zostać źle zrozumianym

ocenił(a) film na 7
karolcia_95

NIc takiego nie powiedziala, wolala do sluchawki: "RIchard, on che mnie zabic", a nie Richard chce mnie zabic, to byloby bez sensu

ocenił(a) film na 8
Ewiatko

ooo kurde. Faktycznie!!! bardziej jakby dzwoniła do Richarda :O tak to na pewno o to chodziło. Dzięki :) w końcu się wyjaśniło o co tam chodzi

ocenił(a) film na 7
karolcia_95

Ciesze sie, ze moglam pomoc, bo wczoraj poraz drugi ogladam i mialam na swiezo:-)

ocenił(a) film na 9
Ivan_The_Maskarator

" to sie nazywa kino " serio ? Gosciu non stop im ucieka a oni są non stop za nim jakby im po drodze , uciekając rozwijał nić Ariadny . Wystarczyłoby raz uciec i zniknąc w gąszczu (i tyle go widzieli ) . Ja rozumiem rozrywkowe kino akcji ale taka konwencja (absurd) to sie tylko w " strasznym filmie " ma prawo obronić " a Tommy oscara to powinien dostac za " w dolinie elah " a nie za ten film

ocenił(a) film na 10
maciekb80

moim zdaniem nie da sie tak raz uciec- trzeba miec dokad, środki finansowe na to, wczesniej zaplanowane szczegoły. a tak, dzialal bez planu, to się motał.

ocenił(a) film na 9
panna_x_filmweb

Ja rozumiem że wcześniej czy póżniej by go złapali ale na Boga nie na ciepło zaraz po tym jak im sie wyrywa .

ocenił(a) film na 10
maciekb80

tylko jak by im od razu uciekł to nie byłoby filmu. coś musiało się dziać przez 1,5 godziny filmu. :)

ocenił(a) film na 10
Ivan_The_Maskarator

To tak jak ja!

Ivan_The_Maskarator

Dzisiaj jest ponownie o 21.30 na TVN :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones