PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1233}

Ścigany

The Fugitive
7,6 130 638
ocen
7,6 10 1 130638
7,6 22
oceny krytyków
Ścigany
powrót do forum filmu Ścigany

Takich filmów juz nie robią!!!! Nawet nie przeszkadza ze produkcja ma 19lat. Polecam wszystkim

Porter_5

Co prawda film leci co jakieś pół roku w tv, ale za każdym razem jest lepszy. Świetny film!

ocenił(a) film na 7
Kobra83

dokladnie takich filmow juz nei ma! i mimo ze film nie lecial tak szybko jak to teraz sie dzieje w naszych filmach to trzymal ciagle w napieciu. MEGA!

ocenił(a) film na 8
Porter_5

Film świetny. Klasyk kina sensacyjnego. Gra Harrisona Forda doskonała. Również podniosłem ocenę o 1 oczko.

ocenił(a) film na 9
Porter_5

Ja zrobiłem dzisiaj to samo, po obejrzeniu. Ciekawi mnie dlaczego obecnie się w ten sposób filmów nie kręci.

ocenił(a) film na 10
Major_Mandella

Nie jest łatwo kręcić takie arcydzieła. Mało komu coś takiego wychodzi. Andrew Davisowi wyszło. Myślę że sam reżyser był zdziwiony klasą tego filmu. Ten film całkowicie zmiażdżył to co ten reżyser nakręcił wcześniej, jak i później.

ocenił(a) film na 8
Porter_5

U mnie odwrotnie, za pierwszym razem dałbym 9 , ale przy drugim seansie dostrzegłem za wiele absurdów i dlatego nota 8/10 Ale i tak jest to bardzo dobre kino akcji (co jest zasługą duetu Tommy Lee Jones i Harrison Ford).

Porter_5

A ja zmniejszyłem z 8 na 6 za antypolski wątek w filmie.

ocenił(a) film na 9
miotacz plomieni

no i widzisz... nie patrzysz perspektywą krytyka filmowego tylko patriotyczna nitką... to jest tak jakbys ocenil obiad na złą ocene bo talerz był w huyyowym kolorze

Porter_5

Film traktuję jako rozrywkę. Oceniam głównie po odczuciach, jakie wynoszę po jego obejrzeniu. A przez wspomniany antypolski fragment, "Ścigany" wzbudził we mnie odczucia negatywne. Już sam fakt, że ktoś zadał sobie trud, żeby umieścić taki fragment w scenariuszu rozrywkowego filmu, jest ciekawe samo w sobie i odwraca uwagę od rdzenia fabuły "Ściganego".

ocenił(a) film na 8
miotacz plomieni

Czemu to się obrażać przecież każdy wie że polak polaka za kromkę chleba sprzeda a co dopiero obcego jak mu gruba pajda za handel wisi ja tam podniosłem z 7 na 8 po wczorajszym pokazie i wcale mi nie przeszkadza wątek polski.

miotacz plomieni

Gdzie ty widzisz antypolski wątek. To że tamten handlował dragami? Bo innych negatywów nie widzę

Porter_5

Ja tam oceniam na 10 :P

ocenił(a) film na 9
Porter_5

A dlaczego ma przeszkadzać? Chyba właśnie im starszy film tym lepszy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones