PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1233}

Ścigany

The Fugitive
7,6 130 686
ocen
7,6 10 1 130686
7,6 22
oceny krytyków
Ścigany
powrót do forum filmu Ścigany

Nie oglądałam jeszcze tego filmu, mam zamiar, ale na pewno w najbliższym czasie nie dam rady. Chodzi mi o aluzję w filmie ,,Maska", a konkretnie ten cytat - ,,It wasn't me, it was one-armed man !". Wyczytałam że to odniesienie do filmu Ścigany. Wiem że to będzie dla mnie spoiler, ale trudno. Jeśli ktoś się orientuje, niech pisze : )

ocenił(a) film na 10
natka17_1998

chmmm...musisz obejrzeć Ściganego bo nie da sie odpowiedzieć na Twoje pytanie bez spojlerowania :-D powiem Ci jedynie że aluzja trafiona :)

ocenił(a) film na 9
ROBERTHUNT

Możesz spoilerować, ja i tak przez najbliższy czas nie będę miała takiej możliwości obejrzenia, a nurtuje mnie to pytanie ; )

ocenił(a) film na 10
natka17_1998

odbierze Ci to całą przyjemność z obejrzenia baaardzo dobrego filmu ale skoro nalegasz , otóż : w ściganym prawdziwym mordercą był facet bez ręki ale z braku dowodów na jego istnienie oskarżono harrisona forda , i kiedy go zatrzymano i przesłuchiwano to harrison ford też próbował tłumaczyć "że to nie on zabił tylko jednoręki " w co oczywiście mu nie uwierzono, stąd taka aluzja w masce :)

ocenił(a) film na 10
natka17_1998

odbierze Ci to całą przyjemność z obejrzenia baaardzo dobrego filmu ale skoro nalegasz , otóż : w ściganym prawdziwym mordercą był facet bez ręki ale z braku dowodów na jego istnienie oskarżono harrisona forda , i kiedy go zatrzymano i przesłuchiwano to harrison ford też próbował tłumaczyć "że to nie on zabił tylko jednoręki " w co oczywiście mu nie uwierzono, stąd taka aluzja w masce :)

ocenił(a) film na 10
natka17_1998

odbierze Ci to całą przyjemność z obejrzenia baaardzo dobrego filmu ale skoro nalegasz , otóż : w ściganym prawdziwym mordercą był facet bez ręki ale z braku dowodów na jego istnienie oskarżono harrisona forda , i kiedy go zatrzymano i przesłuchiwano to harrison ford też próbował tłumaczyć "że to nie on zabił tylko jednoręki " w co oczywiście mu nie uwierzono, stąd taka aluzja w masce :)

ocenił(a) film na 9
ROBERTHUNT

I wszystko stało się jasne :D A ja tyle czasu się nad tym zastanawiałam ; ) Ale film i tak obejrzę.
Dziękuję za pomoc ^^

ocenił(a) film na 10
natka17_1998

obejrzyj obejrzyj Natka :) najlepiej wieczorem samotnie i w skupieniu bo film jest naprawde dobry i pomimo lat nic się nie zestarzał , sam bym go sobie ( jakbym mogł) jeszcze raz obejrzał po raz pierwszy bo wtedy zrobil na mnie niesamowite wrażenie ,chociaż do maski też mam pewien sentyment :)

ocenił(a) film na 9
ROBERTHUNT

Klimatyczne filmy zawsze najlepsze ^^
Maskę bardzo dobrze wspominam, po latach znowu obejrzałam i nie zawiodłam się ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones