PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1233}

Ścigany

The Fugitive
7,6 130 638
ocen
7,6 10 1 130638
7,6 22
oceny krytyków
Ścigany
powrót do forum filmu Ścigany

7/10

ocenił(a) film na 7

Harrison Ford, w filmie znany i ceniony chirurg, zostaje oskarżony o morderstwo własnej żony. W drodze do więzienia, autobus przewożący więźniów ulega kolizji z pociągiem (wyjątkowo realistycznej jak na 93'). Bohater postanawia we własnej inicjatywie rozwikłać sprawę i oczyścić się z winy. W pościg za nim rusza niezrównany Tommy Lee Jones :)

"Ścigany" to niewątpliwie jeden z najbardziej chwytliwych, zajmujących i trzymających w napięciu filmów sensacyjnych, których osobiście brakuje mi w dzisiejszych czasach. Słowa "trzymający w napięciu" brzmią trochę kiczowato, wiem, ale to dlatego, że ludzie mają tendencję do ich nadużywania, np. mówiąc tak o Shreku, ale uwierzcie mi, że "Ścigany" to 100-procentowe uosobienie tego stwierdzenia... uosobienie prawdziwego kina sensacyjnego. Jest to ponadczasowa produkcja, która nigdy nie straci swoich walorów, obstawiam, że nawet za 100 lat.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones